Çghb Fan
Sitemize üye oLun..(:
Çghb Fan
Sitemize üye oLun..(:
Çghb Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çghb Fan

Çghb Fan

AnasayfaAnasayfa  ÇqHb Fan ..*ÇqHb Fan ..*  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BüLent Emrah ParLak - mutlu yıllar ----*

YazarMesaj
Şahin*yqmR
α∂мiѕтяαтσя
α∂мiѕтяαтσя
Şahin*yqmR

Kadın
Sitemizi NasıL BuLdunuz..? : bnm sitem =)
Ruh HaLi ? : BüLent Emrah ParLak - mutlu yıllar  ----*  Zararsizrl7oh3
Rep :
BüLent Emrah ParLak - mutlu yıllar  ----*  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BüLent Emrah ParLak - mutlu yıllar  ----*  Right_bar_bleue

Ç.q.H.b'yi ne kadaR seviyorsun :
BüLent Emrah ParLak - mutlu yıllar  ----*  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BüLent Emrah ParLak - mutlu yıllar  ----*  Right_bar_bleue

En sevdiğin ÇıRak : Şahin Irmak
Rep Gücü : 1991

BüLent Emrah ParLak - mutlu yıllar  ----*  Empty
MesajKonu: BüLent Emrah ParLak - mutlu yıllar ----*    BüLent Emrah ParLak - mutlu yıllar  ----*  EmptyCuma Tem. 09, 2010 3:23 pm

mutlu yıllar
herkesin yeni yılını kutlarım...yazmış olduğunuz mesajları yoğunluktan vakit buldukça takip etmeye çalışıyorum ve tekrar herkese tek tek teşekkür ediyorum.yazmış olduğunuz mesajlarda, sorduğunuz bazı sorulara cevap vermeye çalışacağım.öncelikle, şunu belirtmek isterim mesajlarınızda beni mutlu eden sorular ve yorumlar oluyor, bu yorumlardan bazıları; skeçlerdeki size yakın gelen ve ya empati duyulan durumlar oluyor, mesela çoğu arkadaşın skeçlerdeki konuların başına geldiğini ,oynanan bir tip için ''Shocked aynı benim amcam dayım ''gibi yorumlar yaptığını görüyorum bu beni sevindiriyor çünkü amacımıza yatkın işler yaptığımızı ve sizlerle çoğu şey de aynı fikirde olduğumuzu görüyorum, umarım hep böyle devam eder ve yaşadığımız durumların,kişiliklerin ortaklığı hep sürer.bazı sorularınıza cevap vereceğim,öncelikle doğum tarihimle ilgili bazı sorular var,doğum tarihim, internette bazı sitelerde yanlış geçtiği için karışıklık olmuş bunu hemen düzelteyim , gerçek doğum tarihim yanılımıyorsam :)ki anneme sordum en azından o yanılmaz diye düşünüyorum 8 mayıs 1979 gördüğünüz gibi o kadar da önemli bir tarih değil:)benim için önemi ,sadece ve sadece o tarihte, bir yıl daha geride bıraktığımı bilmek oluyor ve çoğu zaman düşünüyorum doğum günü insanı mutlu eder mi etmez mi diye hala bulamadım cevabını.2. en çok sorulan soru, yapmış olduğumuz skeçlerin ve tiplerin devamıyla ilgili.aslına bakarsanız biz de bazı skeç ve tipleri devam ettirmek istiyoruz ve üzerinde de çalışıyoruz bunun için bize gerekli olan, uygun zaman ve konu, bunları aynı zamanda yakaladığımızda sevdiğiniz skeçlerin devamı ve sevdiğiniz tipler tekrar karşınızda olacaktır.3.en çok sorulan soru nereli olduğumla ilgili aslen elazığ karakoçanlıyım ama istanbulda doğdum büyüdüm çocukluğumun bir kısmı ankarada geçti bu fırsatlada 3 ilimizede sevgilerimi gönderiyorum...başka bir yorumda ve sorularınızın cevaplarında tekrar buluşmak dileğiyle...sevgiler...
bülent emrah parlak
http://cghb.yetkinforum.com

BüLent Emrah ParLak - mutlu yıllar ----*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-